Prezent dla małego kibica — tort niczym boisko piłkarskie

Prezent dla małego kibica — tort niczym boisko piłkarskieUrodziny dziecka są oczywiście bardzo ważnym wydarzeniem dla całej rodziny i nie podlega to najmniejszym wątpliwościom. Oczywiste jest to, że najbardziej zadowolony jest w tym dniu sam solenizant. Jeśli mówimy o urodzinach dziecka, na pierwszą myśl przychodzi nam tort urodzinowy, o którym nie można zapomnieć podczas tej uroczystości. Dziś takie torty ozdobne na urodziny wykonać możemy osobiście lub też zamówić je w cukierni, co jednak będzie wiązało się z dość wysokim kosztem. Niezależnie od tego, na jaki krok się tutaj zdecydujemy, na pewno tort dla dziecka powinien nawiązywać do jego zainteresowań.

Jeśli twoja pociecha uwielbia piłkę nożną, a jego idolem jest Robert Lewandowski, czy Leo Messi, na pewno spodobają mu się piłkarskie dekoracje tortów urodzinowych dla dzieci. Obecnie wybór tego typu dekoracji jest naprawdę duży, a znaleźć je możemy w każdej cukierni. Poza tym można się tutaj zdecydować na marcepanowe ozdoby, które zostaną przygotowane pod specjalne zamówienie klienta. Inną opcją jest oczywiście zakup gotowych figurek, czy też opłatków, które będą przypominać boisko piłkarskie.

Przystrojenie tortu w ten sposób, na pewno sprawi, że twoje dziecko będzie zachwycone takim projektem. Nie zapomnij jednak, że piłka nożna to nie tylko trawa, która może być wykonana masy cukrowej zabarwionej zielonym barwnikiem, ale też piłkarze i bramki. Do zobrazowania boiska najlepiej jest więc użyć odpowiednich figurek. Oczywiście we właściwym połączeniu z dekoracjami cukrowymi.

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *