Tortowe dekoracje dla Pary Młodej

Tortowe dekoracje dla Pary MłodejPodstawą na każdym weselu jest oczywiście tort, którego nie może zabraknąć na takim przyjęciu. Jeśli chodzi o ten rodzaj ciasta, to trzeba podkreślić, że dziś Państwo Młodzi mają tu naprawdę bardzo szerokie pole do popisu, bo rodzajów tortów, jak i wszelkich kompozycji, na które możemy się tu zdecydować, jest naprawdę mnóstwo. Zajmijmy się jednak w tym wpisie nie samą wielkością tortów, czy ich smakiem, ale kompozycją dekoracyjną. Jakie ozdoby tortowe wypadną tutaj najlepiej? Co musi się na nim znaleźć?

Przy tortach weselnych podstawową ozdobą są oczywiście figurki Młodej Pary, które kupić możemy w każdej cukierni. Tam zresztą taki tort możemy też zamówić. I zaznaczmy tutaj, że niemal zawsze przy tortach weselnych decydujemy się na wypieki z profesjonalnej cukierni. Na torty przygotowane przez siebie lub najbliższych decydujemy się jedynie przy weselach organizowanych w skromnym, rodzinnym gronie, a i tak nie jest to takie oczywiste.

Poza cukiernią takie figurki cukrowe znaleźć możemy w sklepach z dekoracjami lub w sieci, gdzie jest ich wiele. Przeglądając ofertę jednego z takich sklepów, nie trudno sprawdzić, że za takie figurki weselne zapłacimy kilkadziesiąt złotych. Warto jest się im przyjrzeć nieco bliżej.

Poza tym tort weselny powinien posiadać świeczki. Niemniej jednak nie zwykłe, a te, które działają jako fontanny świetlne. Cena w tym przypadku uzależniona jest od ilości świeczek, ale średnio jedna taka fontanna kosztuje ponad złotówkę.

One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *